Hizmetlerimiz

Top Havuzu

Afacan Park olarak üretimimizde bulunan soft play oyun grupları içerisinde bulunan top havuzu ürünümüz ülkemizde bir çok yerde hali hazırda kullanılmakta ve talep görmektedir. Çocuk eğlence alanlarının tasarlanmasında en önde gelen ürünlerdir top havuzu. Firmamızda hem ticari top havuzu hemde mini top havuzu bulunmaktadır.

Top Havuzu Neden Tercih Edilmektedir


* Top havuzları çocuklar için eğlendiricidir
* Top havuzu aynı zamanda fiziksel yönden geliştiricidir
* Top havuzu becerileri geliştirmekte çocuklar için bire adımdır
* Çocukların hayal güçlerinin gelişmesine yardımcı olur

Günden güne artan ve neredeyse tüm çocuk eğlence alanlarında görmeye alıştığınız top havuzu işletmeler içinde bir çok avantaj barındırmaktadır. Çocuklar üzerlerinde biriken negatif enerjiyi atarken ebeveynleri içinde vakit yaratmak açısından önemli bir ürün haline gelmektedir. Kalabalık illerde bir çok aile çocukların uzun vakit geçirebileceği bu gibi oyun parkı ve top havuzu bulunan alanları seçmektedir. İç mekan için kullanılabileceği gibi dış mekanlar için uygun modelleri bulunmaktadır.

Top Havuzu Nerelerde KullanılmaktadırAlışveriş merkezlerinde top havuzları oldukça fazla tercih edilmektedir. Alışveriş esnasında aileler çocuklarını bu alana bırakarak rahat bir şekilde alışveriş yapabilir hem çocuklar için iyi bir vakit geçirme hemede ebeveyn için rahat bir alışveriş süreci geçmiş olur. Ülkemizde neredeyse her avm tercih edilmeye başlanmıştır. AVM bünyesinde özel şirketler tarafından da kullanıldığı gibi direk alışveriş merkezleri yönetimince de projeye dahil edilebilmektedir. Bir diğer en sık tercih edilen alanlarda restoranlardır. Büyük hacimli restoranlarda günümüzde çocuklar için özel alanlar oluşturmak ve müşterilerinin daha uzun ve rahat bir süre geçirmelerini sağlamaktadır.

Lunaparklar da mevcut eğlence alanlarının içerisine top havuzlarını dahil etmektedirler. Yaş gruplarına göre belli bir çocuk yaş grubuna hitap eden lunaparklara fazlasıyla alternatif ürün olarak yardımcı olmaktadır. Evler içinde özel üretilen top havuzları bulunmaktadır. Odanızın büyüklüğüne göre dilerseniz evinizin içerisinde yada bahçenizde en değerli varlıklarınız olan çocuklarınız için özel alanlar yaratabilirsiniz.

Rengarenk toplar ve kaliteli ürün yapısı ile top havuzlarımız tüm çocukların ilgisini çekmektedir. Türkiye'nin her yerinden hemen sipariş verebileceğiniz top havuzlarımız sizlere en uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Size özel soft play ürünleri fiyat teklifimiz için iletişim sayfamızdan satış temsilcimizle hemen görüşebilirsiniz.

Dilerseniz Sizi Arayalım
Çalışma Saatleri : Hafta içi (09:00 - 18:30) ve Cumartesi (09:00-13:00)