Hizmetlerimiz

Soft Play

Soft Play oyun alanları üreticisi olarak ülkemizde her bölgede satışı yapılan rengarenk soft play ürünlerimizle ve kaliteli hizmet anlayışımız ile yeni bir bakış akışı getirmekteyiz. Mevcut alanlarına göre özel ölçülerde üretilen ve tamamen yerli üretim özelliğine sahip Soft Play oyun gruplarımız herkesin ilgisini çekmektedir. Soft play oyun gruplarımız bir çok yaş gurubuna ve gencin kullanımına uygundur. Tüm oyun gruplarımız ticari açıdan talep görüp tercih edildiği gibi aynı zamanda bireysel kullanım içinde talep görmektedir.

Sof Play oyun grupları içinde neler bulunur?


Afacanpark üretiminde yapılan soft play oyun grupları içerisinde Tırmanma Duvarı, Trambolin, Top Havuzu, Kaydırak, Engelli Parkurlar, Asma Köprüler, Labirent geçitler, Tünel ve Koşu Alanları yer almaktadır. Sizlerden gelen talep doğrultusunda içerisine ekleme ve çıkarma yapılabilmektedir.

Sof Play nerelerde tercih edilmektedir?


Tercih edilen alanlar ve yerler bakımından da oldukça fazladır soft play gruplarımız. Alışveriş merkezleri, Anaokulları, Oteller, Restoranlar, Çocuk eğlence merkezleri, Lunaparklar ve Cafeler gibi çeşitli alanlarda kullanımı yoğundur. Ev içi kullanımına uygun ürün gruplarımız mevcuttur.

Soft Play oyun alanlarımız Türkiye genelinde bir çok oyun proje alanında tercih edilmiş ve hali hazırda kullanılmaktadır. İç mekan ve dış mekan için en uygun oyun parkları ve diğer soft play çeşitleri için firma uzmanımızdan hemen sizin projenize en uygun fiyat teklifini alabilirisiniz. Referanslar bölümünden bazı uygulamalarımızı inceleyebilir, görebilirsiniz.

Dilerseniz Sizi Arayalım
Çalışma Saatleri : Hafta içi (09:00 - 18:30) ve Cumartesi (09:00-13:00)