Hizmetlerimiz

IQ Park Koordinasyon ve Bekleme Odası Oyuncakları

2007 yılından beri çocuk oyun grupları üzerine faaliyet gösteren AFACANPARK olarak, çocukların yaşamında beden ve ruh sağlığı açısından oyun ve oyuncakların öneminin büyük olduğunu biliyor, çalışmalarımızı ona göre devam ettiriyoruz.

Uzun araştırmalarımız sonucu ürettiğimiz IQ PARK ileçocuklar, renkleri, şekilleri ve hareketi keşfeder, becerilerini ve algılarını oyun oynayarak geliştirirler. Ayrıca yazma eyleminin temelinde bulunan el becerisini, hareket kabiliyeti ve bilek esnekliğine de katkı sağlar.

Tamamen kendi imalatımız olanIQ PARKfarklı yaş gruplarına hitap eder. Tasarım Tescil Belgesi ve Marka Tescil Belgesi firmamıza ait olanIQ PARK ile çocuk dokunur, keşfeder, merakını giderir, doyum sağlar.

Özel eğitime ihtiyacı olan çocuklar da öncelikli olarak sosyalleşme konusunda eğitilmeye çalışılır. IQ PARK, özel çocuklarıntoplumsal uyumlarının sağlanmasına yönelik olarak, sıra alma, oyun kurallarına uyma gibi becerilerin geliştirilmesi ve özgüvenlerinin arttırılmasına yardımcı olur.

IQ PARK’ın dikkati yoğunlaştırma, el-göz koordinasyonu sağlama ve küçük kasları kullanma becerilerini destekleyebilecek özellikte olduğu ve çocukların beraber oynayabilecekleri bir oyun ortamı sunduğu için sosyal beceri anlamında destek sağladığı Adnan Menderes Üniversitesi Eğitim Fakültesi tarafından onaylanmıştır.

Dilerseniz Sizi Arayalım
Çalışma Saatleri : Hafta içi (09:00 - 18:30) ve Cumartesi (09:00-13:00)