Hizmetlerimiz

Elektronik Oyun Makinaları İthalat, Satış, İşletme ve Bakım

AFACANPARK olarak kalite politikamızı; eğlendirici, sağlam, dayanıklı ve hesaplı oyun makineleri pazarlama, işletme ve hızlı servis ilkesine dayandırmaktayız.

Oyun merkezi işletmeciliği, projeli oyun ve eğlence mekanları tasarımı, yüksek kalite standartlarındaki teknik servis hizmeti ve tesise konulacak oyun makinelerinin ve ünitelerinin seçimi konusunda verdiğimiz danışmanlık hizmetleri ile sektörde her geçen gün daha fazla aranılan olmaya devam etmekteyiz.

AFACANPARK dünya eğlence trendlerini, son teknoloji ile geliştirilmiş oyun makineleri ve ekipmanlarını Türkiye'deki eğlence sektörüne sunarken aynı zamanda alışveriş merkezleri, turizm işletmeleri, restoranlar gibi müşteri memnuniyetini ön plana tutan işletmeler için de tamamlayıcı çözümler sunmaktadır.

Fizibilite çalışmaları, projelendirme çalışmaları, uygulama süreçleri, oyun makinelerinin ve eğlence makinesi ünitelerinin yerleşimi, kurulumu ve mekan yönetiminin temel prensiplerini yürütmekteyiz.

Teknik Servis

Uzman ve yüksek teknik servis kalitesi ile geniş teknik servis ağına sahip olan AFACANPARK, ticari oyun makineleri ve oyun ekipmanlarındaki tecrübesiyle, işletmelerine satış sonrası düzenli teknik destek sağlamaktadır.

Elektronik, Mekanik, Mekatronik, Bilgi İşlem branşlarında uzman deneyimli kadromuzla Türkiye’nin her şehrinde yerinde ve garantili servis sağlıyoruz.

En son teknoloji ile donatılmış, modern teknik servisimiz ile makinelerinize ait yazılımsal ve donanımsal problemler kısa sürede çözümlenebilmektedir.

Danışmanlık

AFACANPARK, eğlence sektöründeki yaklaşık 10 yıllık tecrübesinin yanında, kendi işletmelerindeki edindiği tecrübesiyle, eğlence ünitesi oyun makinelerinin performans bilgisini, satış ve teknik ekiplerinin bilgisini harmanlayarak, işletme sahiplerine ve yatırımcılara ''işletme danışmanlığı'' hizmetini başarı ile yürütmektedir.

Oyun makineleri, eğlence üniteleri, temalı parklar, şişme oyun parkları, büyük – küçük ticari oyun makineleri, jetonlu oyun makinelerinin seçimi ve yerleşimi ile yatırımın en hızlı geri dönüşünü sağlayacak mekana uygun tüm çözümlemeler sunmaktayız..

AFACANPARK, AVM’ler, Market Zincirleri, Oteller, Tatil köyleri ve Turistik tesisler, Spor Salonları, Halı Sahalar, Cafeler, Barlar, Okullar vb. işletmeler ile hizmet ağını her geçen gün genişleterek Oyun Makineleri ve Merkezleri sektöründe yer almaktadır.

Dilerseniz Sizi Arayalım
Çalışma Saatleri : Hafta içi (09:00 - 18:30) ve Cumartesi (09:00-13:00)