Blog

Soft Play Oyun Alanı

Çocuklar için oyun alanları oldukça önemli ve ihtiyacı fazlası duyulan bir konudur. Soft Play Oyun Alanı ürünleri de bu ihtiyacı gidermek için en çok tercih edilen ürün gruplarıdır. Her geçen daha fazla sayıda talep gören dış mekan ve iç mekana uygun oyun alanları ile çocuklalarınızın daha eğlenceli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. http://www.afacanpark.com/hizmetler/soft_play-158272/

Çocuk Oyun Alanlarına Nerelerde İhtiyaç Duyulur


Büyük illerimizde neredeyse artık bir çok alışveriş merkezinde karşınıza çıkan Soft Play Oyun alanı artık daha fazla alanda ve farklı sektörlerde tarafından da talep görmeye başlamıştır. Başlıca tercih eden kurum ve işletmeleri sıralamak gerekirse; Anaokulları, Çocuk yuvaları, Alışveriş merkezleri, Oteller, Restoranlar, Cafeler ve çeşitli eğlence mekanları diyebiliriz. Soft Play bu alanlar dışında da kullanıldığı daha farklı bir çok sektör bulunmaktadır.

Oyun Alanları Ürün Çeşitliliği


Soft Play oyun alanları kendi içinde bir çok farklı model barındırmaktadır. Trambolinlerden, top havuzu modellerine, Kaydıraklardan, Süngerlere kadar bir çok ürün bulunmaktadır. Komple bir oyun alanı oluşturulabildiği gibi mevcut alanınızın durumuna göre model tercihinde de bulunabilmektesiniz. Mini Soft Play oyun alanı için sitemiz içerisinde bir çok çeşidi bulabilirsiniz. Bunun dışında ticari alanlarınız içinde size özel çözümlerimiz mutlaka firmamız da bulunmaktadır.

Soft Play Oyun alanı için Afacanpark olarak Türkiye'nin her bölgesinden sipariş almakta ve gönderimde bulunmaktayız. Sizlere en özel fiyat tekliflerimiz için lütfen satış danışmanımızdan fiyat teklifi alnız.

Dilerseniz Sizi Arayalım
Çalışma Saatleri : Hafta içi (09:00 - 18:30) ve Cumartesi (09:00-13:00)