Blog

Soft Play İstanbul

Türkiye genelinde aktif bir şekilde bir çok alanda soft play ürün gruplarının satışını gerçekleştirmiş olan ve çocuk oyun parkları, top havuzları üreticisi olan firmamız Soft Play İstanbul satışlarınıda hızlı şekilde yapan ve teslim eden, kurulumunu, montajını gerçekleştiren firmadır.

İstanbul'da Soft Play Tercihi Nedenleri


Soft play ürünleri dünyada her ülkede ciddi oranda talep gördüğü gibi ülkemizde de son 5 yılda kullanımı ve tercihi oldukça artmıştır. Eğlence mekanlarında baş köşede yer alan çocuk oyun parkları soft play ürünleri İstanbul'da ufak büyük bir çok alanda kullanılmaktadır. Afacanpark olarak İstanbul da bir çok alışveriş merkezinde, eğlence merkezlerinde, özel alanlarda soft play ürünlerimiz teslim edilmiş ve hali hazırda kullanılmaktadır. Sitemiz içerisinde referanslar bölümünden detayları görebilir ve inceleyebilirsiniz.

İstanbul Soft Play Firması


Ülkemizde soft play denince akla gelen bir kaç markadan biridir Afacanpark. İstanbul ciddi nüfus yoğunluğu ve insan kalabalığı ile eğlence alanları ihtiyacı olan en büyük ilimizdir. Doğal olarak soft play ürünleri olan top havuzları , trambolinler ve şişme oyun parkları için ciddi seviyede ilgi ve talep oluşturmaktadır. Soft Play İstanbul için her ilçeye sipariş gönderimimiz bulunmaktadır. Bizlere hemen ulaşabilir ve Soft Play İstanbul hakkında detaylı bilgili danışmanlarımızdan isteyebilirsiniz.

Dilerseniz Sizi Arayalım
Çalışma Saatleri : Hafta içi (09:00 - 18:30) ve Cumartesi (09:00-13:00)