Blog

Aydın Soft Play

Ülke genelinde çocuk oyun parkları, top havuzları, şişme oyun alanları üzerine hizmet veren firmamız Aydın Soft Play taleplerinizde de bölgenizin firması olarak hızlı hizmet sağlamaktadır. Ürün kalitesi ile yoğun talep gören bir çok soft play grubumuzu dilerseniz Aydın da bulunan merkezimize gelerek yakında görebilir ve inceleyebilirisiniz.

Aydın Soft Play Firması Afacanpark


Soft play ürün grupları yalnızca ülkemizde son yıllarda dünyada bir çok ülkede yoğun ilgi ve talep görmektedir. Hem konutlara özel uygun ürünler hemde özel ticari alanda tercih edilmektedir. Büyükşehirlerde neredeyse tüm alışveriş merkezlerinde soft play çocuk oyun alanlarına rastlamak mümkündür. Aydın Soft Play ürün kullanımında da son yıllarda artış bulunmaktadır. Cafeler, Restoranlar, Alışveriş merkezleri, Lunaparklar gibi çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. Çocukların çok fazla ilgilisini çeken, renk tercihlerini ile farklı bir atmosferi olan oyun parklarında saatlerce doyasına eğlenmek mümkündür.

Aydın Soft Play Top Havuzu


Oyun parklarının bir parçası olarak da kullanılan top havuzları istenemsi durumunda münferit olarak da tercih edilebilmekte ve mekanınızda kullanabilmektesiniz. top havuzları çocukların en beğendiği ürünlerin başında gelmektedir. Darbe emici özelliği, sağlığa hiç bir şekilde zararı olmayan kaliteli malzeme kullanımı ile saatlerce hiç sıkılmadan eğlenmek mümkündür. Fiyatları açısından da üretici olduğumuz tüm soft play ürün gruplarını Türkiye'nin her noktasına göndermekteyiz. Aydın merkezli bir firma olmamıza rağmen tüm ürünlerimiz çeşitli farklı illerde talep görmekte ve kullanılmaktadır.

Dilerseniz Sizi Arayalım
Çalışma Saatleri : Hafta içi (09:00 - 18:30) ve Cumartesi (09:00-13:00)